| MaskedMan a întrebat:

Dati-mi si mie jocuri gen Wow(Nu metin, 4story,shaya...)Sa fie online si misto.Toate jocurile jucate de mine sunt panarama.Jocurile deja jucate de mine nu primesc funda cele tari vor primi.

4 răspunsuri:
| lola9 a răspuns:

Nu stiu jocuri din trastea dar eu joc gta san andreas dar gasesti si in alte tari. Trebuie descarcat gta.

| GEOgeorge456 a răspuns:

Eu am mai jucat cabal este privatedaca vrei. Sper ca te-am ajutat.

| MaskedMan explică (pentru GEOgeorge456):

Imi pare rau dar am jucat si Cabal si nu mi-a placut.Aaa inca ceva.Mai este o solutie cine ma poate ajuta sa ma conectez la World of Warcaft SERVER PRIVAT ca eu nu pot.Cine ma poate ajuta la asta primeste funda. Cine ma poate ajuta la asta imi poate cere emailu sa ma ajute

| Axel5897 a răspuns:

Joaca Runes Of Magic sau Zu Online!