| marian131 a întrebat:

Dati-mi si mie niste coduri de gta san andreas samp mod roleplay, ex sa am bani 99999999 dar sa imi si mearga, nu imi dati coduri nefolositoare, cum ar fi /v sau hesoyam, vreau un program cu care pot baga codurile.
"DAU FUNDA"

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Ala e hack. Aveam si eu inainte, dar acum il gasesti greu si nu merge pe Roleplay. Puteai sa zbori, bani infiniti, viata infinita, orice vehicul, arma si alte chestii din astea.

| marian131 explică (pentru HeRmeSs):

Te rogg gasestel plsss daca il gasesti iti dau fundawinking

| HeRmeSs a răspuns (pentru marian131):

Il caut maine.

| marian131 explică (pentru HeRmeSs):

Nu poti acum?

| HeRmeSs a răspuns (pentru marian131):

Nu il gasesc..sunt prea multe programe. Cauta pe Google poate gasesti tu...