| Laurentziu007 a întrebat:

Dati-mi si mie niste hackuri pentru metin2 ro funda

Răspuns Câştigător
| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Nu exista hackuri mene, exista dar se ia cu bani adevarati si te baneaza GM dc te pringe cu hack, deci mai bine lasate de cautat hack-uri.Si eu am cautat si nu am gasit crying. Sper ca am fost de ajutor big grin.

| Laurentziu007 explică (pentru ANONYMBOSS293):

Frate hacuri sunt ca am avut o gramada... dar e problema ca daca nu sti sa te feresti de gm iei ban...

| ANONYMBOSS293 a răspuns (pentru Laurentziu007):

Laurentiu sunt hackuri da nu merg. hack de exista si merg sunt decat 2, pe care le am eu big grin si ma multumesc cu ele laughing