| МŶĶÁŶ a întrebat:

Dati-mi si mie server privat metin2 ro ca, caut in disperare si nu gasesc!
Fundoi!

5 răspunsuri:
| Popy a răspuns:

Mondial mt2 sau 4yoursmt2...Modialu` e super faci bani muuulti de la lvl 100 in sus si sunt itm legendare+19 :O 4yoursmt2 e fainut si el da e mai usor ca mondialu`happy

| CosminHaarp a răspuns:

Duten ceva ca sa nu spun o prostie cu mondialu metin2 e praf loalar naiba prostia aia e server?

| МŶĶÁŶ explică (pentru CosminHaarp):

Zi tu unu mai bun te rog

| CosminHaarp a răspuns:

New legend mt2 e pvp rata 1000x
http://4metin.ro/servere-hostate-ip/newlegend-server-pvp-t6848.html

uita-te aici sa vezi si siteu si forumu
si apropo merit funda?

| leonet09 a răspuns:

Mondial mt2