| andrei2013lucky a întrebat:

Dati-mi si mie un metin2 cu otel in shop, battle, si evolutii king cu lv maxim 250

Răspuns Câştigător
| Geto201 a răspuns:

Salut. Tu doresti un servar pvp, poftim aici www.metin2tenerife.com, dar iti recomand mai bine un servar pvm.

Avantaj PVM:
1.Te cresti greu asa ca daca te chinui si vei ajunge lvl mare, gandeste-te ca alti palyeri nu or sa aiba lvl tau.
2.Iteme care le vei face greu rost de ele + bonusurile care ti le vei face nu le va avea oricine.
3.Pe langa faptul ca vei fi avantajos fata de alti player noii care tu ai inaintea lor 1/2luni jucate pe sv respectiv ii vei fi superior fata de ei.

Dezavantaje PVP:
1.Majoritatea au lvl maxim:
2.Toti au iteme full.
3.Tu si inca 100 palyeri vei avea aceleasi arme/armuri (iteme).
4.In maxim 2 sapt te vei plictisi, deoarece ai atins lvl maxim (adica ti-ai atins scopul).

Sper ca ti-am fost de folos.
Uite aici un servar pvm poate te razgandesti. www.metin2takko.in