| TzuZuky a întrebat:

Salut caut un metin2 pvm si pvp lvl maxim 99 la shop sa fie battle...otel...Sa fie inel de teleportare..bonusuri 6/7.din otel sa iasa posedata sau king VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| F4T4L a răspuns:

Unul ff tare iti zic metin2 advanced evoluezi otel in pose si e ff supeer

3 răspunsuri:
| andytzu01 a răspuns:

Incearca metin2tim tot e asa insa, otelul nu se evolueaza in pose sau king, pentru posedata trebuie donatie si pentru cal armat

| TzuZuky explică (pentru andytzu01):

Ma am zis ca otelu sa evolueze in king sau otel nu sa donez mersi oricum

| F4T4L a răspuns (pentru TzuZuky):

Unul ff tare iti zic metin2 advanced evoluezi otel in pose si e ff supeer

| AndreasKing a răspuns:

4yours mt2 e pana la lv250 si e cum vrei tu.si cresti repede