| cretuclaudiu a întrebat:

Dati-mi si mie un Metin2 pvm rate 1000% 2000% sua 800%sa faci direct p sau g cel mai bun mt are fundita

Răspuns Câştigător
| M4a1D3aD a răspuns:

Http://asinisworld-online.com/ Deocamdata e off pentru ca un prost a sters datele serverului da se va redeschide si va fi la fel

| cretuclaudiu explică (pentru M4a1D3aD):

Daca nu gasesc alt mt tare iti dau funda

| cretuclaudiu explică (pentru M4a1D3aD):

Cand se deschide?

| M4a1D3aD a răspuns (pentru cretuclaudiu):

Nu se stie exact dar nu dureaza mult.E vina unui prost care a sters datele serverului.Nuti face griji se redeschide

| cretuclaudiu explică (pentru M4a1D3aD):

K sa ma anunti

| M4a1D3aD a răspuns (pentru cretuclaudiu):

Alt mt2 ca asta nu mai gasesti A existat unu la fel adica Mt2Mage dar a fost inchis acum este asinis

| M4a1D3aD a răspuns (pentru cretuclaudiu):

Nici eu nu stiu cand se deschide dar mai putin de o lun. Daca nu nu-i vina mea ci a aluia care sters datele sv-ului.

17 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Metin2 RoSpeed ratele 1000%, Metin2 4yours rate 1000% se creste repede si e foarte tare, Metin2 Excalibur ratele 800% si 1000% faci G la lvl 1...

Sper ca te am ajutat, Funda?

| cretuclaudiu explică (pentru Niklauss):

Vreau sa-l vad pe excalibur

| M4a1D3aD a răspuns:

Metin2 hammer e mai misto bani faci repede ratele peste 1000% transformari. Funda?

| M4a1D3aD a răspuns:

Daca nu-ti place icearca Metin2asinis

| cretuclaudiu explică (pentru M4a1D3aD):

Daca imi place iti dau funda

| cretuclaudiu explică (pentru M4a1D3aD):

Daca imi dai si site iti dau funda

| AbcDaBcDe a răspuns:

Akyta este cel mai nou metin2 2013 are rate 800% este pana la lvl 127 totul tradus in romana GM prietenosi faci la lvl 50 skiluri G si apoi P iti evoluezi arme iti faci posedata... si multe altele

E super apucate

| cretuclaudiu explică (pentru AbcDaBcDe):

Si se gaseste otel? Sau batalie?

| xXxGABYxXx a răspuns:

Metin2dx lv maxim 250 ratele 1000% nu sunt moduri

| cretuclaudiu explică (pentru xXxGABYxXx):

Faci p direct sau g si e cu transformari si faci bani repede?

| xXxGABYxXx a răspuns (pentru cretuclaudiu):

Faci p diresct bani ii faci repede