| laur4ever a întrebat:

Dati-mi si mie un server de minecraft mai gol cu vreo 8 player on care sa intre mai des! Serverul sa fie de 1.6.2 sau 1.6.4! Daca imi recomandati unul dati-mi ipul! Va multumesc anticipat!happy

3 răspunsuri:
| Dragos_Franciuc_1995 a răspuns:

Buna i-ti bate norocul la usa, este nou hostat chiar astazi l-am facut impreuna cu 2 prieteni. este 1.6.4 te asteptam pe el IP :79.119.33.201 Distractie placuta! skype : Franciuc Dragos

| laur4ever explică (pentru Dragos_Franciuc_1995):

L-am incercat si cand vreau sa intru e inchis. sad

| Dragos_Franciuc_1995 a răspuns (pentru laur4ever):

Da, momentat este inchis pana gasim o firma de hostat da-mi add pe skype, id: dragos76