| kilgharrah a întrebat:

Dati-mi si mie va rog idei de jocuri pentru calculator vreau ori ceva de actiune si aventura ori actiune si fantasy! Am procesor AMD 3000+ Sempron, 1.5 GB Ram si Radeon 9250 pentru a va ajuta sa-mi trimiteti jocuri care sa fie peste aceste cerinte! Cel care imi da cele mai bune jocuri primeste funda! Apropo am jucat deja pop si metin2.

1 răspuns:
| dinutescasi a răspuns:

Half life 2 \garry's mod 12 \ minecraft \ nfs carbon \ team fortess 2 \ left 4 dead \
counter strike source \ gta san andreas
si cam atat, funda? happy