| Dum4ass a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri faine care merg pe : 1 GB rami, placa video de 128 mb RADEON 9250, procesor Intel Celeron 2, 67 GHZ! jaful asta de calculator. Va multumesc. Vreau sa mi le scrieti aici nu linkuri cat de multe fundaaaaaaa :X

3 răspunsuri:
| alexandru11111 a răspuns:

Call of duty 2, battlefieid 2, gta sa ( nu sunt sigur daca merge. ) dom 2 Iata citeva:
-Wheelman
-Gta VC, SA, 3,
-Call of duty pina la modern warfare
-Flat out 1, 2,
-Fall out 1, 2, 3
-CrossFire
-Counter strike
-Fifa toate
-Sniper ghost warrior toate
-Elite sniper toate
-Bioshock
-Far cry 1, 2,
-Mafia 1, 2
-STALKER
-Half life 1, 2
-Sims toate
-King of the road
-18 steel wheels
-Simcity 1, 2, 3, 4
-Sniper
-Angry birds toate
-Resident evil 1, 2, 3, 4, 5, 6
-Dead island
-World of tanks
-Neighbour from hell 1, 2, 3, 4, 5
-Metro 2033
-Test drive unlimited 1, 2
-3D Sex villa
-Race driver:Grid
-pes
-Warcraft 1, 2, 3
-Tekken 1, 2, 3
-Just cause toate
-Hitman absolutionrofessional edition
-Darksiders 1,
-Prototype 1
Nu sunt sigur daca chiar toate merg, dar la lown ar trebui sa mearga toate.

| alexandru11111 a răspuns (pentru alexandru11111):

Rectifoc, unele sigur nu merg cu acea placa video dar merg cu 2 -3gb ram si placa de 512mb

| mariusmariusbossboss a răspuns:

Gta vice city, nfs 2, the suffering, ford racing 2, call of duty 1, counter stricke, spider-man 2 poate si 3 cam atat mai multe nu prea am incercat