| Diaconu_Gabriel_1997 a întrebat:

Dati-mi si niste metine pvm unde sa cresti usurel sa faci bani usor si sa aiba itm faine 24/24 Dau funda! Urgent. Dati-mi mai multe metine va rog!

Răspuns Câştigător
| AleeExD a răspuns:

Poii o sa-ti dau o lista cu tot ce joc sh am jukt :D :mt2 dx, mt2 european, mt2 light, metin2 inushi, metin2 hostyle, mt2 steel, mt2ZoOm o sa se deschide pe 5 sau 6 noiembrie uite chatul nostru :http://xat.com/MeTiN2ZoOmByFortzzaZoom :mt2 dragon, mt2 hd, MT2 RO., mt2 Craiova =)

2 răspunsuri:
| AleeExD a răspuns:

Mersi,mersi