| Diaconu_Gabriel_1997 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste metinuri faine: sa cresti usor,sa faci bani usor,iteme faine, 24/24. (Va rog dati-mi mai multe ca sa am de unde sa aleg). Funda!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bogdan1005 a răspuns:

Salut
Uite aici niste metine:
Metin2 United
Metin 2 King
Newworld
Hammert mt2
Metin 2 Lunaris
VipStyleMt2
Metin 2 GX
Metin 2 guambina
Metin 2 empire
Metin 2 Steel
Metin 2 Revolutions
Estrem Mt2
Metin 2 Nike
Storm Mt 2
Royal metin2
Astea sunt metinele pe care m-am jucat si pot spune ca unele sunt bune!

2 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Sal iti voi da unu si bun crede-mawinking European metin2 e server privat romanesc ratele sunt mari, la shop ai de toate, king posedata, otel, arme Epice, toate lazile posibile de la bosi pff ce sa-ti mai zic... a da merge si Switchbot, se doneaza doar pentru iteme site, deci nu e cu modatiwinking si jucatori cam tot timpu sunt ON 400, 500, era sa uit te da de la lev 44 bafta!