| BuCluC a întrebat:

Dati-mi un joc asemanator cu Prototype nu conteaza daca e mai nou sau mai vechi numia sa semene macar putin.

Răspuns Câştigător
| GrigorePurta a răspuns:

Prototype 2, the incredible hulk, spider-man 3 daca te referi la distrus masini, puteri si urcat blocuri iar daca te referi la arme si batai:batman arkham asylum, batman arkham city si assassin's creed series

| BuCluC explică (pentru GrigorePurta):

Grigore sti de unde epot descarca infamous 1?

| GrigorePurta a răspuns (pentru BuCluC):

Jocul este din 2009 dar nu il gasesc pe net, nu stiu poate trebuie sa il cumperi! Bafta!