| TripleKill16 a întrebat:

Dau cont de metin2united:lvl 109 pe cont de metin2ro pe orice server dar de preferat pe draco astept OFERTE!

Răspuns Câştigător
| RaluuuucKa a răspuns:

A mersi

2 răspunsuri:
| RaluuuucKa a răspuns:

Buna am o problema si eu.Nu imi merge metin2united cand ma loghez tot imi apare ca eroare la conectarea serverului.De ce? Va rog ziceti-mi repede

| TripleKill16 explică (pentru RaluuuucKa):

Poate e de la ei sau daca nu e de la tine... ai ceva o fila corupta sau daca nu nu te lasa sa intri cu ip-ul pe care il ai nu stiu sau daca nu ai conectiunea slaba la net