| KameliaFrumusika a întrebat:

Dau cont metin2 european lv 112 sura nume Kiss4Angel seturi: war ninja sura full si universal 15 15 15 15 6k pv full..Cine nu stie cum este metinu o sa va descriu: Lv maxim 120 bonusurile 6.7 la shop lv de inceput 44 otel king1 la magazin si pose arme: lunara,baron,otravita,sirius,dinte, batalie etc armele de 65 evolueaza, pietrele+3 le faceti +6 la fierarul epic.NPC pentru skiluri G si P si cal militar.Mapa de lv 99 implementata.Dau contul full pe iteme alt metin la fel de bune No noobs.Pentru detalii cristinel.ingerashul_thau si vb pe mess.O zi bunawinking

3 răspunsuri:
| andreiuutzzuu a răspuns:

Baga tu americanubeby
si sa imi zici ce vrei pe el

| KameliaFrumusika explică (pentru andreiuutzzuu):

Vreau iteme pe alt metin dar bune baga cristinelsmecherell@yahoo.com si vb

| andreiuutzzuu a răspuns (pentru KameliaFrumusika):

Eu nu pot sa bag