| RamosRM a întrebat:

DAU FUNDA > imi zice si mie cineva ceva jocuri gen gta 4, mafia 2 sau test drive unlimited 2 care sa imi mearga pe : AMD ATHLON triple core processor 1 Tb hard drive placa video geforce 9200 1.4 GB, 3GB DDR3 memory windows 7 home premium 64 bit

Răspuns Câştigător
| Serban98 a răspuns:

Deci uite : Prototype, Call of Juarez 2, Spiderman Shattred Dimension, Left4Dead2,Far Cry 2, NeedForSpeed The Run (cel mai nou joc nfs de anul asta ) Si alltele Sper ca ti-am fost de ajutor