| RamosRM a întrebat:

De ce nu merrge nfs shift, gta 4 pe : windows 7 64 bit
amd athlon triple core 2.5 GHz
placa video geforce 9200 1393 MB
memorie 3 gb ddr3
hdd 1 tb

am dat update la placa video, dar tot nu merge va rog ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| Florin199221 a răspuns:

Din cate stiu win 7 64 "mananca" multi rami si am auzit ca are multe buguri ( in idea ca multe programe nu merg pe win 7 64 ) eu zic sa incerci si pe win xp sp3 daca vrei neaparat sa le joci happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Deoarece placa video e prea slaba. Fa su tu un upgrade la un ati 5670(care ruleaza fara probleme.Cat despre windows 7, in nici un caz nu are buguri(ce ma enerveaza astia care zic ca windows 7 are buguri, si mama ce tare e xp. Pai aia de la Microsoft, dupa voi, in 6 ani nu au facut decat buguri. Daca aveti rasnite si nu va ruleaza 7 nu mai ziceti ca windows-ul nu e bun, ziceti doar ca voi aveti rasnite-cazul lui florin 199221).

| aliosha76 a răspuns:

Incearca aici, si iti spune ce jocuri poti si ce jocuri nu poti juca(si de ce) cu calculatorul tau. http://www.systemrequirementslab.com/marketing/index.html

| Hero162 a răspuns:

Stii la mine e aceiasi probleme merge greu de abia se misca joaca nicio joaca pentru Xbox360 nu imi merge daca ma puteti ajuta id mess:nicusor615