| Drag0n a întrebat:

Dau funda pentru cine joaca HammerMt2 si imi face cele mai bune itm de ninja sau cine imi da un cont de ninja cu iteme bine bonusate.

7 răspunsuri:
| S3ntimentBoY a răspuns:

Ti l-as fi dat eu...dar sunt expert in sura

| Catalin2002543 a răspuns (pentru S3ntimentBoY):

Imi faci si mie sura ca-s varza uitemi adresa de mess catalinpitaru

| Drag0n explică:

Frate uite eu am mai multe caractere iti zic numele la fiecare dintre ei AntiNoob-Sura; HammerPvP-WARRIOR; F3AR-ninja(lama); Al3xNinjaX-ninja.
aparopo eu sunt pe ragatu albastru da mai trec din cand in cand la galbeni de cele mai mute ori cu sura si zi-mi ce nume ai pe hammer

| S3ntimentBoY a răspuns (pentru Drag0n):

Eu stiu sa fac itme bune de sura! (ddai fara arma 1kkk) deci ma cheama FroTzEn pe hammer

| WarHirRO a răspuns:

Man eu joc hammer si stiu sa fac iteme. Am un ninja lvl 255 cu critica 100k frate dau o sageata 700k pnm. dintr-un skil dau 3kkwinking daca vrei iti fac eu iteme dar sunt reg galben!

| adriangiurgiu a răspuns (pentru WarHirRO):

Imi faci si mie itmele la ninja? is in regatul rosu si ma cheama ASASinnnn11

| Vaajutdacastiu a răspuns (pentru WarHirRO):

Da-mi add yonutz_br2 iti dau funda happy big hug