| anonim_4396 a întrebat:

Dau iteme pe Candylongju(runica+8 p+9 20 int si 19 abiliti, posedata de sura shop x 3.5k hp) multe altele am si inteme de ninja am multe. Le dau pe iteme pe metin2ro server draco. Nu e teapa vorbesc serios si nu sunt omul care fraiereste. numai joc si n-am ce face cu ele si le dau casa se bucure si altcineva.Cine este interesat sa lase un id sau ceva iteme are de offerit la schimb. REPET NU E TEAPA

6 răspunsuri:
| joda14 a răspuns:

Eu as vrea

| Steets a răspuns (pentru joda14):

Ma ai iteme pe metin2 ro draco daca da lasa pm aici cu ce ai id sau ceva de contact ok

| martini008 a răspuns (pentru Steets):

Baga id jus7_me2 si vorbim acolo

| martini008 a răspuns:

Baga jus7_me2 si discutam acolo!

| Steets a răspuns (pentru martini008):

Ma scuze ca nu ti-am raspun mai repede dar nu prea am mai intrat
dar ai ceva iteme bunicele pe metin2ro DRACO?

| martini008 a răspuns (pentru Steets):

Virgo rosu gogule