| anonim_4396 a întrebat:

Dau la schimb cont de LoL, de level 30, pentru un cadou pe Steam (CS: GO sau Miscreated).

Campioni: Alistar, Amumu, Annie, Ashe, Cho'Gath, Dr. Mundo, Evelynn, Ezreal, Fiddlesticks, Fizz, Jinx, Karma, Kayle, Lux, Malphite, Master Yi, Mordekaiser, Nasus, Nidalee, Nocturne, Pantheon, Rammus, Ryze, Shaco, Singed, Teemo, Trundle, Twisted Fate, Twitch, Vladimir, Warwick si Xin Zhao

Rune:
- o pagina full AD
- o pagina 50% completa pentru AP

2 răspunsuri:
| vlad838 a răspuns:

Am uitat sa mentionez! Pe langa contul de Lol ofer si un cont de Robocraft, cu level 60 si cu tier max 7.
Am 3 vehicule toate cu tier 7, iar in tech tree am deblocat tot pana la tier 8.

| Cnc_Clau_1996 a răspuns:

Ce lvl are?