| mSoo a întrebat:

Dc nu imi merge situl www.lgg.ro si www.lgg.ro/forum?
Altora le merge, mie ca sunt pe rds nu mi se incarca situl ( nu sunt singuru care are problema asta )

1 răspuns:
| Diabl0 a răspuns:

Hmm, incearca sa intru cu un site proxy pe site llg, vezi daca merge, daca merge inseamna ca e de la tine, probabil serverul firewall iti blocheaza ip-ul, din cauza prea multelor pachete de la provider trimise si il ia ca pe un spam, nu prea ai ce sa faci decat sa ai ip static (care nu se schimb).

Dai disconnect la net, apoi connect si o sa mearga pentru 2 minute iar. :]]