| ConsularCap5265 a întrebat:

De ce obsul nu imi inregistreaza ecranul pcului? Am facut toate setarile, am ales cu ce sa imi inregistreze si cand dau start recording imi inregistreaza doar un ecran negru nu al pcului si da am dat si pe display capture si nimic, tot nu imi inregistreaza ecranul. Am un pc 4 ram placa video invidia procesor i3 9 gen si am si driverele la zi actualizate, va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| ardei33 a răspuns:

Am patit si eu asa, tot ce iti pot recomanda e sa iti reinstalezi OBSul

| ConsularCap5265 explică (pentru ardei33):

Am facut asta si tot nu merge

| ardei33 a răspuns (pentru ConsularCap5265):

Ai cumva un ativirus?

| ardei33 a răspuns (pentru ConsularCap5265):

Caci poate sa detecteze obs ul ca un virus