| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau pe gta san andreas nu imi apare nimic nici o eroare nimic si daca mut jocul pe desktop imi zice the program can t start because vorbisfile.dll is missing from your computer. try reinstalling the program the program to fix this problem. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nakori a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? vorbisfile

Instaleaza fisierul de aici, si pune-ti-l in GTA:SA. Ar trebui sa mearga. Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru Nakori):

Cand dau pe linkul pe care mi l-ai dat imi zice oops something wrong

| Nakori a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa? scrie vorbisfile, nu ma lasa sa trimit linkul intreg.

6 răspunsuri:
| Nakori a răspuns:

Dupa "?" scrie vorbisfile, nu ma lasa sa trimit linkul.

| anonim_4396 explică (pentru Nakori):

Dupa aia dupa ce imi zicea oops something wron imi zicea jos sub aia go back to our start page am apasat pe asta si mi-a dat si dupa am scris vorbisfile.am rezolvat eroarea si acuma alta eroare imi da eroarea este the procedure entry point vorbis_syntesis_idheater could not be located in the dynamic link library vorbis.dll eroarea asta cum pot sa o rezolv

| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? Dowlandeza-l si pune-l in fisierul unde ai instalat GTA San Andreas.

| AlexFedericis a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi jocul deoarece un fisier nu s-a instalat corect.