| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

De ce cand descarc cs-u asta imi da pe cel classic si nu pe cel de acolo, adica"maximum edition"?

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ce inseamna "de acolo"?
Cauta alt site daca acela nu iti da fisierul cautat.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru PainTech):

Pai e doar un site atat, si nu imi da jocul ala imi da cs 1.6 normal nu ala care e modificat

| PainTech a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Cauta in alta parte. Sau urmeaza cu atentie instructiunile (daca acestea exista)

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru PainTech):

Nu e ma in alta pare am cautat era doar o copie dupa un alt cs modificat si ala care l-a pus csu adica"maximum edition"avea doar 2 chestii schimbate atat, de asta ziceam eu si doar asta e https://csdescarca.blogspot.com/2015/11/download-cs-16-maximum-edition.html