| escapegoatxd a întrebat:

De ce cand intru pe site'ul unde se afla HearthStone, Wow, etc nu ma pot loga pe site?... Funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda stiu cum eu, toata lumea sta pe site sa vada ce misca Blizzard in legatura cu Hearthstone open beta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un print screen ar ajuta...

| escapegoatxd explică (pentru anonim_4396):

Bun uite aici un print screen : http://postimg.org/image/3zc0jrat1/8b1156cb/ ( deci n-am gresit parola sau contul am scris contul corect si totul si nu apare pe mess niciun email de acctivare sau ceva)!

| anonim_4396 a răspuns (pentru escapegoatxd):

Tu ai facut account sau nu te-ai inregistrat inca, ca nu am inteles...

| escapegoatxd explică (pentru anonim_4396):

happy Ma am account dar nu ma lasa sa ma conectez pe el.

| eAnne a răspuns:

Sunt deja prea multi logati, sau/si ai lag pe forum-ul respectiv.

| escapegoatxd explică (pentru eAnne):

Cum sa am lag? zic ca eu imi fac cont pe site dar ei imi spun ca nu e buna parola sau numele dar eu alea le-am pus la inregistrare happy.