| Fillyon a întrebat:

De ce cand vreau sa activez cfg-ul pe cs 1.6 imi zice ca nu exista?
Daca e cineva dornic sa ma ajute cu teamviewer i-as fi recunoscator.
DAu FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Foame a răspuns:

Vezi aici C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike,il bagi in cstrike apoi scrie in consola exec cfg numelelui

PS:poate ai steam in D asa ca incearca sa cauti si acolo.

3 răspunsuri:
| Foame a răspuns:

Baga cfg-ul in cstrike, apoi deschide cs si scrie in consola exec cfg numelecfg

| Fillyon explică (pentru Foame):

Nu merge, am scris

| Fillyon explică (pentru Foame):

OO si am cs cu steam

| Foame a răspuns (pentru Fillyon):

Vezi aici C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike,il bagi in cstrike apoi scrie in consola exec cfg numelelui

PS:poate ai steam in D asa ca incearca sa cauti si acolo.