| Anonymous989 a întrebat:

De ce cand vreau sa deschid unele programe (advanced system care, unistal la ff multe aplicatii ) in loc de ele mi se deschide media center? O iau razna cand vad %&*@ asta din windows 7 care imi inlocuieste programele. Ce sa fac? Si la alti prieteni de ai mei li s-au intamplat asa si nici ei nu stiu ce sa faca. Help please. Dau fundoi!

1 răspuns:
| Cosminovici18 a răspuns:

Mergi pe programul pe care vrei sa-l deschizi dublu click alege Open With->Chose default program->La recomanded programs daca este media center click pe el si delete apoi dai browse alegi programul care trebuie sa se deschida apoi bifezi casuta care scrie Always use the selected program to open this cand of file! Si asa faci la fiecare program!