| R3laXaTT a întrebat:

Acum cateva zile am descarcat ceva de pe net si m-a intrebat cu ce program vreau sa il rulez.Din greseala am ales windows media center, si acum cand imi descarc ceva si vreau sa il deschid mi se deschide windows media center.Si as dori sa stiu cum fac ca programele pe cale le descarc de acum incolo sa se ruleze pe programul lor nu pe windows media center. Daca stie cineva cum ma poate ajuta ii multumesc din suflet

1 răspuns:
| OAndrei33333 a răspuns:

Stiu mi s-a intimplat si mie e nasol dar eu am creat un nou utilizator si dupa ce mi-am descarcat ce-mi trebuie il sterg pe cel vechi acuma poate s-o rezolva si mai simplu dar eu doar atita stiu