| AnonymusALLgame a întrebat:

De ce cand vreau sa ma conectez la un server de garry's mod imi azice STEAM validation rejec? (Am garry's mod descarcat de pe pacsteam)

5 răspunsuri:
| cyalexander a răspuns:

Ai o versiune piratata, de aia.

validation reject-nu poate confirma ca ai platit pentru copie

| AnonymusALLgame explică (pentru cyalexander):

Pai si nu pot sa ma joc nici pe servere non-steam

| cyalexander a răspuns (pentru AnonymusALLgame):

Nu exista servere non-steam, toate serverele facute pe garry's mod trebuie sa fie pe steam.Toate serverele pe care intri iti vor da kick, intrucat nu ai o versiune valida.In cel mai bun caz poti sa joci singleplayer.

| AnonymusALLgame explică (pentru cyalexander):

Si daca fac cu un prieten server si ma conectez prin hamachi merge perfect dar vreau pe servere unde sunt mai multi jucatori.

| cyalexander a răspuns (pentru AnonymusALLgame):

Marea majoritate a serverlor pe care le vezi sunt ANTI-HACK, slabe sanse sa intrii pe unul. Opinia mea e sa-ti cumper jocul de pe steam, nu are mai mult de 10 lire, si-ti fac oferta si la alte jocuri.