| Pizmas_Andrei_1996 a întrebat:

De ce cand vreau sa ma conectez pe un server de minecraft ( am cont premium ) imi zice ca nu sunt conectat pe Minecraft.net? ( sunt conectat si acolo ).
Ajutati-ma va rog, dau funda.

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Poti sa imi dai un screenshot sau ceva cu eroarea? (Preferat pe gyazo sau alte site-uri de genul). Un server nu ar trebui sa iti ceara sa fii conectat pe minecraft.net.

| Styleboss a răspuns:

Vezi ai grija sa nu fie server fantoma...ca prea multe date iti cere, sa nu te trezesti fara cont nu de alta...