| Furti a întrebat:

De ce cei de la Fifa nu introduc Liga 1 in Fifa adica mai in fiecare an trebuie sa asteptam un RLSP ceea ce nu prea imi place pentru ca mereu apare cam tarziu sau uneori nu e reusit, nu are multe stadioane, plec membri din echipa care lucreaza la mod...Sau in fifa 2011 sau 2012 de ce nu a fost introdus National Arena? Adica aici se va juca finala Europa League. De ce nu incerarca ce-i de la Fifa sa introduca mai multe Ligi? Adica mor daca pun Liga 1 sau alte ligi in Fifa? Adica ar fi mai realist jocul si nu ar avea niciun motiv sa nu adauge Liga 1 adica sunt si tari mai neimportante in joc si le pun lor campionate si noua nu? Ar trebui sa facem ceva ca sa ne introduca Liga 1 in joc!
Aveti vreo idee de ce ne evita campionatul?

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Cu, cat jocul are mai multe campionate si stadioane cu atata sunt mai multe cerinte si poate sa mearga mult mai greu.sunt foarte multe campionate care lipsesc de acolo stadioane la fel, daca ar pune toate campionatele si stadioanele ori ar merge super greu jocul ori nu ai avea atata memorie in pc.plus gandeste-te ca pe tine poate nu te intereseaza campionatul din azerbaijan(de exemplu)dar pe aia da, la fel cum pe aia mai mult ca sigur nu ii intereseaza campionatul romanesc.asa ca producatorii jocului sau gandit sa puna campionatele mai interesante iar ceilalti isi for face patch-uri. punem pariu ca daca o echipa din Romania ar castiga liga, campionilor si alta cupa uefa, la urmatorul patch ar aparea si campionatul romanesc?

2 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Pentru ca e prea slab si prea schimbator.in privinta stadioanelor. da avem 2 bune si,, 1000''proaste

| Furti explică (pentru sylar2007):

Pai ex: la nemti nu le da toate stadioanele lor si totusi au multe stadioane bune.

| sylar2007 a răspuns (pentru Furti):

Cu, cat jocul are mai multe campionate si stadioane cu atata sunt mai multe cerinte si poate sa mearga mult mai greu.sunt foarte multe campionate care lipsesc de acolo stadioane la fel, daca ar pune toate campionatele si stadioanele ori ar merge super greu jocul ori nu ai avea atata memorie in pc.plus gandeste-te ca pe tine poate nu te intereseaza campionatul din azerbaijan(de exemplu)dar pe aia da, la fel cum pe aia mai mult ca sigur nu ii intereseaza campionatul romanesc.asa ca producatorii jocului sau gandit sa puna campionatele mai interesante iar ceilalti isi for face patch-uri. punem pariu ca daca o echipa din Romania ar castiga liga, campionilor si alta cupa uefa, la urmatorul patch ar aparea si campionatul romanesc?