| dan97 a întrebat:

De ce imi merg greu jocurile care inainta imi mergeau foarte bine, precum saints row the third, emulatorul dolphin si prototype 2 ( asta e nou)? Am un sitem cu un cpu pentium dual-core e5700 de 3.00 ghz, 3 gb ram, o placa video nVIDIA gt 440 de 1gb si 128 bits. Ca sistem de operare folosesc windows 7 ultimate x64. Dau funda!

5 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Posibil ca nu ai foarte mare grija de pc-ul tau de aceea! mai curata-l din cand in cand.Si ia programe de stergere precum ccleaner.Mai sterge si folderele nefolositoare si jocurile care nu le mai joci. Sper ca te-am ajutat Funda?

| Andr3y25 a răspuns:

Auzi foloseste CCleaner si dai un scan cu ala si iti sterge tot lagu de pe net si flood la win7 daca ai, asa am avut si eu o problema..ma jucam linistit si a doua zi am instalat cv si nu mai mergea bine deloc, am luat ccleaner si mergea brici dupa aceea!

| dan97 explică (pentru Andr3y25):

DEJA FAC ASTA, DAR NINIC.Cel mai mult se observa la prototype 2 si la dolphin care inainte mergea brici! acum avand caderi de fps

| Andr3y25 a răspuns (pentru dan97):

Pai daca nu vrei sa reformatezi win-ul dai un reformat, si dezinstaleaza placa video si dai instal din nou sau fa upgrade la ea. poate fi si din cauza aia

| assassinul95 a răspuns:

Poate ai instalat un program care nu are ce cauta la tine in pc incearca sa reinstalezi windowsul daca nu ai nici o solutie