| DEALEmele a întrebat:

De ce imi raman serverele in counter adica.Intru pe un server si daca ies din counter si intru iar si iar ma joc pe un server si iar ies dupa aia cand intru si sa zicem ca vreau sa dau la new game mi se connecteaza pe ultimul server pe care m-am connectat
De ce?
Si cum fac sa il scot?
spuneti-mi va rog pentru ca m-am saturat sa dezinstalez si sa instalez cs de fiecare data cand se intampla asta

Răspuns Câştigător
| Liviu_2320 a răspuns:

Va trebuie un meniu nou uitati aici de unde il puteti downloada
http://cs.wazup.ro/download/d_Meniu_in_Romana-58.htm
funda?

3 răspunsuri:
| ellio a răspuns:

Pai cred ca e din cauza servarului.pentru ca unele servare au o prostie care se seteaza in consola pe orice apesi te redirectioneaza pe el...dar problema nu se va mai repeta daca cumperi un cs original.steambatting eyelashes

| daniDeeDee a răspuns:

Aceasta problema am si eu. sad

| DEALEmele explică:

Uite acum tocmai am venit de la scl intrai pe cs vrusai sa ma joc si...