| blackyd a întrebat:

De ce la cstrike, cand intru intr-un server, si serveru ala are bagat o harta (de ex. Deathrun_Forest) cand ma conectez imi apare cannot continue without model maps/deathrun_forest.bsp, disconneting. Si nu pot intra in server ala pina nu schimba harta... asa face si cu alte harti! De ce face asa, si ce pot face ca sa mearga? fundita la cea mai buna intrebare.
P. s. Eu joc DeathRun si doar acolo imi face asa, la cstrike normal nu-mi face.

Răspuns Câştigător
| ionuTT1997_6974 a răspuns:

Cand ai dat pe servar atunci cand se downlada ai dat cancel si sa coburat doar o bucta din el de asta da erore asa ca du-te la harti si sterge harta si o sa mearga

| badboy007 a răspuns (pentru ionuTT1997_6974):

Si eu patesc tot asa si am facut ce ai zis...dar nu dupa am si reinstalat cs dar tot nimic sad

1 răspuns: