| Iulian_cocheor_1993 a întrebat:

De ce mereu la minecraft când introduc codul de server multiplayer îmi zice Java.net.SocketExcepion: in unerachable: connect

Răspuns Câştigător
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Introduci servere premium cred, mc.terracraft.ro este non premium, serverele premium permit jucatorii cu minecraftul cumparat.

| Iulian_cocheor_1993 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Cum îți faci cont la acest site?

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Nu este niciun site, dar exista 2 tipuri de servere premium si non premium, premium se cumpara de pe site-ul celor de la minecraft si non premium joci pe servere care nu necesita mc-ul cumparat