| Nechifor_Antonel_2000 a întrebat:

De ce nu imi intra pe siteul de la PBE League of Legends? PS: Se incarca si dupa da eroare

1 răspuns:
| Private222222222 a răspuns:

Ce eroare?

Incearca sa te loghezi cu contul tau actual aici https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/en_US/pbe si dupa aceea apesi pe check my eglibility si daca zice ca esti eglibil atunci iti pui email si parola ca si cum ti-ai face cont normal.
Si trebuie sa zica cu verde Succes si dupa downloadezi launcher-ul special pbe. Daca ai probleme raspunde la comentariu.