| EzkonaSan a întrebat:

De ce nu imi merge cs 1.6, intru in el aleg un server si dupa 10 secunde de joc mi se blocheaza si sus scrie cu rosu "WARNINNG : Conection Problem " uni mi-au spus ca e de la internet da nu are legatura pentru ca mie imi merge foarte bine netu... asa face cu orice cs care l-am descarcat...

4 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Depinde de unde l-ai descarcat eu il aveam si tot la fel zicea si am bagat net de alt undeva si acu nu am probleme

| EzkonaSan explică (pentru Voicu_Toma_2000):

Deci internetu e de vina?

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru EzkonaSan):

Da internetul este de vina!

| EzkonaSan explică (pentru Voicu_Toma_2000):

Pai si de ce doar cs1.6 face figuri, ca in rest nu am treaba cu internetul, descarc rapid, alte jocuri merg, browserul merge perfect. doar cs1.6 zice ca nu merge netu. mda, si la scoala la ora de informatica merge cs1.6 si sunt vreo 20 de calculatoare la un router, si eu am probleme cu netu, mda...