| anonimulllll a întrebat:

De ce nu imi merge nici un poker... pana acum imi mergeau toate acum nici unul am schimbat windowsu, am incercat ( party poker; fulltilt; pokerstars)de ce nu imi merge?

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Nu te speriahappy Trebuie sa intrii la Programs si acolo sa day Install windows features( apare de obicei in stanga ) si de acolo sa selectazi gameswinking si astepti si gatahappy

| anonimulllll explică (pentru MeConstantine):

Care programs?big grin... acolo in Local dick C, sau unde zici tu?

| MeConstantine a răspuns (pentru anonimulllll):

Nu control panel, de unde dezinstalezi de obicei programele

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul