| Levii a întrebat:

De ce nu ma pot inregistra pe orice metin? Cand apes register pe orice imi da metin2.ro ( cel normal ). dar eu nu pe normal vreau ci pe alt server. am incercat cu vreo 5 servere, tot acelasi lucru... Daca ma ajuta cineva si merge, ii dau funda!

2 răspunsuri:
| razboinicii20 a răspuns:

Incearca de pe alt browser, de exemplu daca patesti asta pe google chrome incerca sa te inregistrezi pe internet explorer si apoi doar sa downloadezi jocul de pe chrome

| Levii explică (pentru razboinicii20):

Am incercat, acelasi lucru... apare ad(reclama) si dupa ma duce pe metin2.ro...