| Denis470 a întrebat:

De ce nu mai merge metin 2 GX? Dau sa intru si cand nu se incarca si dupa scrie asa : Clientu este in lipsa de date, apoi imi apare o bara in care scrie ca e o eroare la update si dupa apare alta in care scrie ca jocul se va incarca fara date si merge.Intru si dupa la toate serverele scrie:Inchis. Dau funda si vot pentru cine imi spune ce se intampla.

Răspuns Câştigător
| Sclipiciosu a răspuns:

Serverul s-a inchis pentru ca adminul nu este on(o varianta) sau pentru ca cei care joaca nu sunt multi si de aceea nici adminul nu sta onlin(alta varianta).

1 răspuns:
| Sclipiciosu a răspuns:

Buna stiu de ce nu merge pentru ca un preiten i-am zis s nul "fugareasca"
dar oricum la fugarit asa ca doar dupa vreo3; luni isi va revenii (el e hack-er si la stricat ) deci fundita?