| vLd a întrebat:

Auziti mi-am downloadat acum Metin 2 BM (http://www.metin2bm.ro/? s=home) si l-am instalat dar cand intru in joc apare un chenar alb si scrie checing files, apoi nu se incarca nimic si imi apare o eroare si zice "She did not pass list update! " ce are ce trebuie sa fac ca sa mearga?

Funda!

3 răspunsuri:
| A1eX a răspuns:

Baga windwos xp sp 3

| Zero_5850 a răspuns:

Incearca sal mai Downloadezi odata, si daca nu merge e de la placa video sau conexiune

| frumusica232 a răspuns:

Este de la antivirus si mie la fel mi s-a intamplat antivirus sau windows nu iti fa griji dezactiveaza antivurusu si pe urma il instalezi sau iti pui windows 7 care e bun, bafta!