| RRobert7770 a întrebat:

De ce nu merge perfect GTA San Andreas desi am cerintele de sistem? si le am chiar mai bune.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Seteaza din optiuni, calitate grafica mai scazuta.

| Hitback a răspuns:

Poti incepe prin a ne scrie sistemul tau.

| Iunix a răspuns:

Poate fi de la Windows dacă acesta e vechi, de exemplu mie nu îmi mai mergea Counter Strike din cauza ca windows-ul avea 7-8 luni. După ce am formatat PC-ul a mers.

| AndreyFsk a răspuns:

Seteaza la grafica rezolutia in blana (1200x nu stiu cat ai tu ) seteaz-o pe cea mai mare. Si eu aveam aceeasi problema dar am setat rezolutia cea mai mare si dupa aceea se vedea super bine si mergea perfect.

| RRobert7770 explică:

OS:windows xp
ram:896
Procesor Intel(R) D 2.8 ghz
eu cred ca is suficiente pentru a rula gta san andreas dar de ce nu merge cum trebuie?