| alaska11 a întrebat:

De ce imi merge gta san andreas multiplayer greu? adica se misca in lag nu stiu cum sa explic, desi am cerintele de sistem mult mai mari decat cele care mi le cere.
P.S. Nu este de la server. ( la alti prieteni merge perfect).

Răspuns Câştigător
| ionutss a răspuns:

Poti avea pc performant si sa ti mearga tot greu. Asa a fost si la mine. Ce poti face e sa umbli la setari adica da "draw distance" mai mic, si detaliile la "low". Nu se vede grozav dupa dar o sa ti mearga mai bine. Eu asa a trebuit sa fac. Poate fi si de la lag, si asa mai compensezi daca dai detaliile mai mici.

3 răspunsuri:
| alaska11 explică:

Nu este nici de la gta si ei tot de acolo il au descarcat big grin.

| alaska11 explică:

Multumesc, sper sa mearga mai bine! Dar treaba cu windows task manager la set priority dat la low merge mai bine? (afecteaza cumva pc-ul)?

| CaddyBear a răspuns:

Baga jocul pe low nu o sa observi nici o diferenta prea mare la partea grafica dar o sa ti se miste mai bine si pune o rezolutie mai mica.Si pana si pe calculatorul meu vechi jucam SAMP fara lag si PC meu vechi avea un single core de 900mhz 512ram si placa video de 128mb