| Dragos218 a întrebat:

De ce nu-mi merge darkorbit chiar daca am intrat in joc am dat start da cand zice conexiunea va fi stabilita sta tot asa pentru tot timpul

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat de firewall sau antivirus si apoi reinstaleaza-l.

4 răspunsuri:
| Andrei_Marcu_1994 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Daca gasiti un rasp va rog postati aici!

| Dragos218 explică (pentru Andrei_Marcu_1994):

Eu am facut sa imi mearga cand va jucati opriti antivirusul.

| Andrei_Marcu_1994 a răspuns:

Asa este era de la antivirus

| Pumpki a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am dezinstalat antivirusul dar tot nu merge sa intru pe mapa ce are?