| TheBlackEmpire a întrebat:

De ce nu-mi merge nici si nici macar un cod(hack) de CS1.6? am incercat zeci se cezi ce coduri si nici unu nu merge de fiecare data cand intru pe cod ori nu ma lasa sa pornesc cs ori cand intru pe sv imi iesi automat si din cod si din cs ce are?

5 răspunsuri:
| AlexChristianXd a răspuns:

Cs-u nu te lasa happy

| Ovidinho a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa nu joci cu coduri cs dar daca tu vrei ia de aici. badboyz e cel mai indicat daca esti incepator;)http://www.tutorialecstrike.com/coduri_cstrike.html

| qPandik a răspuns (pentru Ovidinho):

Tu nu auzi ca nu ii merge nimic? nici un cod...si tu ii dai badboyrolling on the floor))ce oameni..CITESTE INTREBAREA

| Paul_Rossi_1997 a răspuns:

Din cauza ca ti slab pc`u si nut mere csu numa pe software, dacat mere opengl n-are cum sa nut mearga codurile.