| DeadInside a întrebat:

De ce nu mi se mai vede ecranul pc-ului? cine stie? funda.am apasat pe un **** de joc si apoi s-a restartat computerul si cand se aprinde imi arata iconitele toate si dupa dispar si ramane ecranul golcrying

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da. mergi la butonul START apoi la RUN dai click pe el apoi in casuță scrii EXPLORER.EXE si dai OK apoi o sa iti apara un folder si iconitele pe desktop, sper.hee hee
sa-mi zici daca nu merge.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Jocul a avut un virus. Formateaza HDD-ul si reinstaleaza Windowsul.

| DeadInside explică (pentru Salontanul):

Nu vreau sa schimb windowsu` pot sa-l fac altfel?

| DeadInside explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Nu pot sa vad nici butonul startlaughing

| DeadInside explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Da`,oricum mersi, gasesc eu o modalitate.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru DeadInside):

Daca iti apare un ecran albastru si mult scris atunci poti doar sa reinstalezi windowsu.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru DeadInside):

Da. mergi la butonul START apoi la RUN dai click pe el apoi in casuță scrii EXPLORER.EXE si dai OK apoi o sa iti apara un folder si iconitele pe desktop, sper.hee hee
sa-mi zici daca nu merge.