| CristiRapsu a întrebat:

De ce nu reusesc sa fac un server de minecraft 1.7.9 eu pot sa intru dar prietenii mei nu pot sa se logheze am incercat si cu hamachi si cu toate metodele.Va rog un raspuns.

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Daca ai ai dinamic nu merge sa intre prieteni tai, sau daca te-ai uitat pe la tutorialele alea de le youtube nu pune nici un ip in server.property

| CristiRapsu explică (pentru IFlorin97):

Pai nu am ip dinamic.Si m-am uitat la o groaza de tutoriale.

| IFlorin97 a răspuns:

Daca ai netu de la romtelecom nu iti merge pentru ca e dinamic.
Descarca deaici serverul http://minecraft-romania.ro/download.php