| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu suporta sistemul meu de operare(windows 8) jocul Gta 4? Sau Magic Disc. Mereu cand incerc sa il instalez,nu il suporta,am incercat si in safe mode, dar acelasi rezultat. Ma poate ajuta cineva sa rezolv asta? Sau trebuie sa imi schimb din nou sistemul de operare? Inainte am avut Windows 7 Ultimate 64 Bit si imi functiona, iar acum am Windows 8 Pro with Media Center Build 9200. Dau funda celui care ma ajuta! happy

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Quicklye

Windows 8 este un esec total in materia de gaming, chiar daca unii cred ca este mai bun ca oricare Windows. Ti-as recomanda downgrade la Windows7, nu vei avea probleme. Eu rulez GTA IV Pe Windows 7 ultimate 32x.

Succes, AfroB.

| Floryn103 a răspuns (pentru AfroBelgianu):

Eu inainte am avut Windows 7 Ultimate pe 64 bit si rula orice program sau joc. La Windows 8 imi place mult interfata, dar mersi pentru raspuns, AfroB! happy

| AfroBelgianu a răspuns (pentru Floryn103):

Salut,

Apropo de design, multi experti spun ca design-ul de la Windows 8 este facut in "plictiseala". De ce? Multe Inner/Outer Shadow-uri lipsesc, calitatea culorilor si contrastul nu este reusit, nu este nici urma de Stroke(margini mai clare). Cei de la Microsoft dormeau cand au facut sigla de la Windows8, sincer.

O zi buna, AfroB.