| SKa a întrebat:

De ce numi merg codurile la cs?

orice cod nu-mi merge.
am openGL
Am steam.
dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| xVladutzikux a răspuns:

Pai da odata funda ma

16 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| CyLvEr a răspuns:

Pai ma, daca ai steam nu poti sa iti bagi nici un cont...la asta foloseste steam-ul, sa joci mai bine si fara coduri

| SKa explică (pentru CyLvEr):

Mai am un prieten si el joaca din cand in cadn cu coduri si ii merge.

| CyLvEr a răspuns (pentru SKa):

Poate ca el nu are steam

| SKa explică (pentru CyLvEr):

Nam la cine sa-i dau funda ii dau lui Vlad ca era sigur cami merg codurile

Pt cami merg am gasit acum un cod
steamhack15

| danmidnight a răspuns:

Frate, steamul contine anti-hack din ce stiu eu, degeaba...

| SKa explică (pentru danmidnight):

Tu macar ai steam?laughing)

| danmidnight a răspuns (pentru SKa):

Da, am 3 licente... codurile nu merg pe steam, daca vrei sa iti mearga codurile stinge steamul si o sa iti meargawinking Bafta

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru danmidnight):

Fi serios. daca nu mergea codurile pe steam acum nu mai aveam steamul banat de vac rolling on the floor

| xVladutzikux a răspuns:

Http://cs.webstrike.ro/downloads?did=9
1.Dezarhiveaza codul
2.Bagal in folderlu de cs
3. Load hack
4.Intra in cs
5.Dai del apoi insert

| Tataru_Alex_1997 a răspuns:

Deci pentru cei care nu au habar de cs dc se baga? Pe steam merg absolut toate codurile mai bine decat pe no steam, am folosit cod de bhop 3 luni sh de 2 zile nu mai merge se blocheaza la intrarea in joc, sterge confing.cfg userconfig.cfg scrie in consola ex_interp 0.01 fps_max 101 fps_modem 0 sh fa cum iti spune vladutz

| Eduard_Madutzu_1999 a răspuns (pentru Tataru_Alex_1997):

Salut baiatu ai skype mess ceva damil fast!