| AvalohAlyn a întrebat:

De ce s-a oprit seria de jocuri Fifa Manager la editia din 2014? Sunt sanse sa mai apara vreo editie in viitor?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

S-a oprit seria FIFA Manager fiindca nu se prea faceau vanzari cu aceasta varianta de FIFA. Lumea cumpara varianta normala de FIFA si era mult mai mult la placerea consumatorului sa joace el meciurile el, nu sa le priveasca. Plus ca si in FIFA normal exista si acolo un mod de joc "Manager". Adica tu iti faci jucatorii si pe urma doar privesti cum joaca ei singuri. Asa ca au renuntat la acest mod de joc. Poate in viitor o sa mai iasa, dar nu se stie!

| AvalohAlyn explică (pentru RareşTPUro):

In ce editii de Fifa exista modul Manager?
Stiu ca exista career mode in care esti si manager si jucator dar de modul Manager din fifa normal nu stiu, nu am aflat inca.Acum am Fifa 12, este si acolo? Sau in ce serii? Unde gasesc modul Manager?

Mersi.Ai funda oricum.

| RareşTPUro a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai in modul cariera acolo, au cam toate versiunile modul de manager. Adica tu doar sa aranjezi echipa si sa faci modul de joc din echipa ta, dar nu apare vizual meciul. ci este o bara cu scorul echipelor si doar comentariile din meciuri. Nu este ca si la FIFA Manager sa fie si vizual meciul. E doar scris.

Cu placere si mersi de funda!